• Obniżka

XDEEP Kieszenie balastowe

329,00 zł
296,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Kieszenie balastowe w trzech rozmiarach mieszczących 4, 6 lub aż 12 kg!

Rozmiar kieszeni
Ilość

 

 

 

Kieszenie balastowe XDEEP

 

POJEMNOŚĆ TAKA, JAKĄ POTRZEBUJESZ

Kieszenie balastowe XDEEP to pojemność taka, jaką właśnie potrzebujesz! W rozmiarze S mieszczą maksymalnie 4 kg (2x4 kg), w rozmiarze M- 6 kg balastu (2x3 kg), a w rozmiarze XL aż 12 kg balastu (2x6 kg).

Taka pojemność sprawia, że doskonale sprawdzają się w nurkowaniu w zimnych Polskich wodach, gdzie suchy skafander i gruby ocieplacz lub gruba pianka wymagają dużej ilości balastu.

Jeśli w ciepłych wodach będziesz potrzebował mniej balastu, to system regulacji pojemności kieszeni rozwiąże problem.

ŁATWIEJSZE I BEZPIECZNIEJSZE PRZENOSZENIE

Kieszenie balastowe XDEEP mają dwuczęściową budowę. Balast umieszczony jest w wewnętrznym zasobniku wyposażonym w solidny uchwyt, który nie dość, że pozwala na zdecydowanie łatwiejsze przenoszenie ciężkiego balastu, zmniejsza ryzyko przypadkowego upuszczenia, to jeszcze chroni Ciebie i Twoje najbliższe otoczenie przed toksycznym tlenkiem ołowiu.

 

PEWNIE ZAMOCOWANY BALAST I ŁATWE ZRZUCANIE

Kieszenie XDEEP wyposażone są w bardzo trwałe i mocne klamry wykonane z poliacetalu, produkowane przez amerykańską firmę ITW NEXUS. Dzięki nim balast jest bezpiecznie zamocowany a odpowiednie wymiary klamry dają pewność, że nawet w grubych rękawicach łatwo zrzucisz balast, gdyby zaszła taka potrzeba.

 

STABILNE MOCOWANIE

Kieszenie balastowe XDEEP mocowane są na pasie biodrowym uprzęży i przykręcone do płyty, dzięki czemu nic się nie przesuwa i balast pozostaje na swoim miejscu nawet, gdy obracasz się na boki, w górę czy w dół.

 

USZTYWNIENIE KRAWĘDZI KIESZENI

Przednia część kieszeni została wzmocniona sztywną taśmą, przez co zdecydowanie łatwiej jest włożyć ciężki balast.

Xdeep