• Obniżka

Scubapro SEAHAWK 2

2 215,00 zł
1 993,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Jacket ze skrzydłem zapewniającym absolutną swobodę ruchu i fantastyczne doznania podczas nurkowania.

Rozmiar
Ilość
Dostępny na zamówienie

 

 

 

Jacket Scubapro SEAHAWK 2

Seahawk 2 to nowa i ulepszona wersja ulubionej hybrydy na rok 2019. Ten popularny i uniwersalny jacket posiada nową, ergonomiczną konstrukcję ramion z obrotowymi klamrami oraz nowy miękki, delikatnie wzmocniony noszak- dzięki temu Seahawk 2 jest znacznie lżejszy niż jego poprzednik (3,60 kg), a także niezwykle łatwy do złożenia i transportu. Pas na butlę to niezawodna klamra ze stali nierdzewnej Super Cinch. Znajduje się on nieco niżej niż wcześniej, a dodatkowo dodano pasek na rzep, aby zabezpieczyć butlę podczas nurkowania. Inne nowe funkcje obejmują pasek w talii 50 mm z lekką klamrą z tworzywa, przeprojektowane kieszenie cargo oraz nową gamę łączników dróg oddechowych i zaworów. Nowy Seahawk 2, oferując opływowy kształt oraz sporą pływalność, jest idealnym wyborem dla nurków szukających swobody ruchu, komfortu i stabilności podczas pływania nawet na większych głębokościach.

 

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

·       Ergonomiczna konstrukcja ramion oraz obrotowe klamry poprawiają dopasowanie, pomagają rozłożyć balast i zwiększają stabilność.

·       Wzmocniony miękki noszak na plecach z wewnętrzną wyściółką zwiększają komfort, zmniejszają wagę i ułatwiają składanie i transport.

·       Pas na butlę Super Cinch umieszczony został niżej i połączony z drugim paskiem VelcroTM, który zabezpiecza zbiornik podczas transportu i nurkowania.

·       Pasek brzuszny o szerokości 50 mm z lekką plastikową klamrą umożliwia precyzyjne dopasowanie.

·       Dwie duże kieszenie cargo zapinane na zamek zostały przeprojektowane, zapewniając sporo możliwości przenoszenia ładunku.

·       Wykonany z nylonu 1000D i nylonu 420D dla maksymalnej trwałości.

·       Wysokiej jakości worek zapewnia opływowy kształt po spuszczeniu powietrza i znaczny wzrost pływalności po napompowaniu.

·       Miękki neoprenowy kołnierz na szyi i wyściełana tylna podkładka zwiększają komfort podczas długich nurkowań.

·       Szybko zwalniane zintegrowane kieszenie balastowe zabezpieczone są za pomocą niskoprofilowych klamer

·       Dwie kieszenie trymujące pomagają utrzymać idealny trym.

·       Sześć D-ringów ze stali nierdzewnej 40 mm oraz dwa dodatkowe D-ringi 25 mm na kieszeniach zapewniają wiele miejsc zaczepu dodatkowego sprzętu.

·       5 rozmiarów: S, M, L, XL, XXL

Scubapro

Zobacz także