• Obniżka

Scubapro S600

1 695,00 zł
1 525,50 zł Zniżka 10%
Brutto

S600 to jeden z najlepiej sprzedających się automatów SCUBAPRO. Dzięki jego możliwościom regulacyjnym, zastosowaniu najnowszych technologii i niezwykle trwałej obudowie, stał się liderem wśród 2.stopni automatów oddechowych!

Ilość

 

 

 

2. STOPIEŃ S600 

Drugi stopień automatu oddechowego ma za zadanie przełożenie ciśnienia średniego na naturalne ciśnienie otoczenia. Wysokiej klasy drugie stopnie zwiększają bezpieczeństwo nurkowania oraz znacznie redukują stres poprzez swobodne, niewymagające wysiłku oddychanie, wynikające z wysokiej, dokładnie kontrolowanej ilości powietrza.

·        Liniowy zawór S600, posiada odciążony mechanizm, zmniejszający ciśnienie powietrza dostarczonego z pierwszego stopnia automatu. Umożliwia to zredukowanie oporów wdechu do minimum. Efektem jest ekstremalnie wysoki, stabilny dopływ powietrza w każdych warunkach nurkowych. 

·        Obudowa i części wewnętrzne z odpornego na zimno karbonu i techno polimeru: niewielkie opory i ciężar, odporność na korozję i zimną wodę, długożywotność i wytrzymałość.

·        Indywidualna regulacja oporów wdechu za pomocą dużej śruby regulacyjnej. 

·        Indywidualna regulacja VIVA (Venturi Initiated Vacuum Assist). V.I.V.A wykorzystuje siłę podciśnienia powietrza do redukcji pracy oddechowej i zwiększenia komfortu oddechowego. Ustawienie VIVA w pozycji MAX powoduje pełne wsparcie oddechu, VIVA w pozycji MIN zapobiega wzbudzaniu automatu na powierzchni, podczas szkolenia lub oddychania z jednego automatu, w prądach oraz przy wykorzystywaniu automatu jako octopusa.

·        Anatomiczny ustnik zapobiegający zmęczeniu i podrażnieniu w okolicach szczęki. 

·        Wytrzymały wąż wąż High-Flow powlekany kevlarem, gwarantujący szybki, niezakłócony przepływ powietrza.

·        Zawór wylotowy HD umożliwia wyjątkowo niskie opory wydechu i dużo wyższy komfort oddychania.

 

Scubapro