Aqualung LEGEND LX Supreme Lady Twilight

2 315,00 zł
Brutto

 Automat oddechowy Aqualung Legend LX Supreme Lady Twilight to najwyższej jakości damska wersja automatu ze znakomitej serii Legend.

Ilość
Dostępny na zamówienie

 

 

 

Automat oddechowy Aqualung LEGEND LX SUPREME TWILIGHT

Aqualung Legend LX Supreme Twilight to automat na zimne wody zaprojektowany specjalnie z myślą o nurkujących kobietach! Kobieca wersja automatu Legend LX Supreme posiada eleganckie akcenty ze stali nierdzewnej w kolorze fioletu. Dokładnie jak w wersji LUX, Legend LX Supreme posiada systemy MBS (Master Breathing System) oraz ACD (Auto-Closure Device). Wersja automatu SUPREME, oznacza, że jest on odporny na zamarzanie, dlatego idealnie nadaje się do nurkowań w zimnych wodach. Drugi stopień wyposażony w osłonę na usta, zwiększa komfort termiczny podczas nurkowań w zimnych wodach. W 1. stopniu porty średniego i wysokiego ciśnienia zostały umieszczone pod kątem w dogodny sposób, aby ułatwić ich rozmieszczenie. Dodatkowo zastosowano ultralekkie i wytrzymałe węże FLEX.

MBS to nowy, opatentowany i zdecydowanie łatwiejszy sposób dostosowania oporów oddechowych na drugim stopniu. Zamiast posiadania dwóch oddzielnych elementów sterujących (efektu Venturiego i pokrętła regulacji siły otwarcia zaworu), tak jak w większości automatów, MBS kontroluje obie funkcje na raz za pomocą jednego pokrętła!

ACD (Auto-Closure Device), który zamyka złącze wlotowe automatu, gdy tylko zostaje on odłączony od zaworu butli. Powoduje to zmniejszenie ryzyka dostania się wody i zanieczyszczeń do 1. stopnia automatu podczas płukania i przechowywania. Nowa technologia ACD w połączeniu z suchą komorą, którą posiada automat sprawia, że jest on całkowicie odizolowany od środowiska zewnętrznego!

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

1. stopień Aqualung Legend LX Supreme Twilight

·       Sucha komora

·       Odciążony- konstrukcja membranowa

·       System ACD

·       Satynowe, chromowane wykończenie

·       2 porty wysokiego ciśnienia

·       4 porty średniego ciśnienia

·       Kompatybilny z tlenem do 40%

·       Waga 668 g

2. stopień Aqualung Legend LX Supreme Twilight

·       System MBS- ułatwiona regulacja oporów oddechowych

·       Ustnik Combo-Bite eliminujący zmęczenie szczęki

·       Elastyczny wąż z wymiennikiem ciepła

·       Dostarcza powietrze niezależnie od ciśnienia w butli i głębokości (nawet na 100 metrach)

Aqualung