Atomic Aquantics FRAMELESS 2

475,00 zł
Brutto

Maska bez ramy jest idealnym połączeniem dopasowania, komfortu i widoczności.

Rozmiar
Ilość
Dostępna na zamówienie

 

 

 

Maska Atomic Aquantics FRAMELESS 2

 

Szeroko uznany i ukoronowany nagrodami rewolucyjny design.

Główne zalety maski Atomic Aquatics Frameless 2 to idealnie dopasowująca się forma, komfort i szerokie pole widzenia. Duże szkło  i idealnie  przylegający do twarzy fartuch pracują w harmonii, aby zapewnić prawdopodobnie najszerszy kąt widzenia wśród dostępnych masek. Szkła zostały zaprojektowane za pomocą technologii komputerowej, aby zapewnić maksymalny kąt widzenia w górę, w dół i na boki. Poprzez brak zewnętrznej ramy zoptymalizowano powierzchnię widzenia. Regulowane paski ukryto z boku, dzięki temu maska ma sportową, hydrodynamiczną konstrukcję.

Soczewki UltraClear zapewniają jakość niespotykaną nigdy wcześniej w maskach nurkowych.

Co powoduje, że soczewki UltraClear są tak wyjątkowe? Czy zauważyłeś, że standardowe maski do nurkowania mają zielonkawy odcień? Połóż swoja obecną maskę na białej kartce papieru, a przekonasz się, że soczewka posiada kolorowa powłokę. Jest to efekt zanieczyszczeń żelazem, pozostałych w soczewkach szklanych lub wykonanych ze szkła okiennego (typu 'float') niskiej jakości. Ta zielona powłoka powoduje dystorsję kolorów i zatrzymuje cześć światła docierającego do oka. UltraClear to nowoczesne, szklane soczewki wysokiej jakości, o wyjątkowej czystości i przepuszczalności światła. Tylko tak idealna czystość szkła i przepuszczalność światła gwarantuje brak dystorsji kolorów i wyjątkowy dostęp światła. Dzięki temu, soczewki UltraClear znacznie poprawiają widoczność, szczególnie w ciemnych środowiskach wodnych.

Etui maski- ekskluzywne, idealnie wyprofilowane etui, chroni maskę w czasie transportu, i zajmuje tylko połowę miejsca, w porównaniu z tradycyjnymi pudełkami. Wszystkie maski Atomic Aquatics można złożyć na płasko, dzięki czemu mieszczą się w kieszeni lub naszym kompaktowym opakowaniu.

Etui dostępne standardowo w komplecie z każdą maską Frameless.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Trzy rozmairy Standard, Large lub Medium Fit

Frameless2 została zaprojektowana dla nurków o wąskiej/smukłej twarzy, a od standardowej maski bezramowej różni się tylko rozmiarem, zachowując wszystkie cechy i zalety masek Atomic Aquatics Frameless.

Wielkość i kształt soczewki jest taki sam, jak w masce standardowej, zapewniając tym samym największe możliwe pole widzenia w czasie nurkowania.

·       Niespotykana trwałość i odporność na stłuczenie

·       Brak zniekształceń dzięki soczewkom Ultra Clear o optycznej jakości

·       Hydrodynamiczna, bezramowa konstrukcjajeszcze szerszy kąt widzenia i mała pojemność

·       Idealne dopasowanie

·       Łatwa regulacja długości paska

·       Bezbarwna lub czarna guma silikonowa

·       Bezramowe maski Atomic Aquatics sa dostępne w rozmiarach S,M lub L- odpowiednie dla mniejszych lub węższych twarzy