Cressi DRAKE TITANIUM

1 888,00 zł
Brutto

Rewolucyjny komputer nurkowy dla freediverów. Nie tylko podaje informacje o głębokości nurkowania, ale także posiada specjalne 4 programy, które asystują freediverowi podczas wstrzymywania oddechu.

Kolor
Ilość
Dostępny na zamówienie

 

 

 

Komputer do freedivingu Cressi DRAKE TITANIUM 

 

Komputer nurkowy dla freediverów jest rewolucyjnym urządzeniem wypuszczonym przez firmę Cressi w 2016 roku. Nie tylko podaje informacje o głębokości nurkowania, ale także posiada specjalne 4 programy, które asystują freediverowi podczas wstrzymywania oddechu statycznie, dynamicznie lub podczas polowania na ryby. W praktyce w zależności, jaką formę użytkownik stosuje podczas nurkowania może dobrać sobie odpowiedni program na komputerze.

 

Program PRO jest dedykowany dla nurkowania i ekstremalnych nurkowań na wstrzymanym oddechu. Między innymi podaje prędkość wynurzania i zanurzania oraz prędkość ogólnie. Dodatkowo czas trwania wynurzenia i zanurzenia. Przerwę powierzchniową między zanurzeniem, a przerwą na powierzchni. Średnie czasy i bardzo przydatną funkcję rekomendowanego odpoczynku przed ponownym zanurzeniem.

Program FREE dostarcza prostych funkcji podczas pływania pod wodą. Dedykowany dla freediverów i podwodnych myśliwych. W przeciwieństwie do programu PRO pokazuje bardziej przydatne funkcje podczas pobytu pod wodą.

DYNAMIC- jest programem dedykowanym dla freediverów trenujących zanurzenia pionowo. Posiada specjalny licznik, który zapisuje i przypomina wszystkie wskaźniki zanurzeń.

STATIC- program kontroluje wstrzymywanie oddechu w formie statycznej zarówno podczas treningu jak i bicia rekordów.

 

NAJWAŻNIEJSZE WSKAZANIA:

·       Obecną i maksymalną głębokość zanurzenia

·       Czas nurkowy w minutach i sekundach

·       Temperaturę wody

·       Czas odpoczynku miedzy jednym nurkowaniem a kolejnym w minutach i sekundach

·       Wskaźnik miedzy odpoczynkiem, a zanurzeniem na zatrzymanym oddechu

·       Maksymalny czas i głębokość zanurzenia danego dnia

·       Alarm głębokości

·       Alarm czasowy

·       Logbook notuje do 500 nurkowań

·       Historia ilości nurkowań, głębokości i czasów nurkowań

Cressi