• Obniżka

Bare SPORT S-FLEX Short Męski

435,00 zł
391,00 zł Zniżka 10%
Brutto

SPORT S-FLEX Short to skafander przeznaczony dla osób, które uwielbiają wszelakie sporty wodne i chcą uzyskać jakość elastycznego skafandra, bez nadwyrężania budżetu. Ta seria skafandrów łączy w sobie bezkonkurencyjne ceny oraz legendarne dopasowanie i jakość cechujące produkty BARE.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj
Ilość
Dostępny na zamówienie

  • Sprawdzony produkt Sprawdzony produkt
  • Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
  • 30 dni na zwrot towaru 30 dni na zwrot towaru

Skafander Bare SPORT S-FLEX Short

Jakość FULL-STRETCH w bardzo przystępnej cenie. Doskonały podstawowy skafander dla entuzjastów sportów wodnych, którzy cenią sobie swobodę ruchów oraz dopasowanie typu „druga skóra”, a nie potrzebują dodatkowych cech, które oferuje seria VELOCITY. S-FLEX został stworzony z zastrzeżonej mieszanki neoprenu, która zapewnia najwyższy poziom elastyczności, co przekłada się na łatwe ubieranie i zdejmowanie skafandra, zwiększa komfort i swobodę ruchów, dodatkowo powleczony gładką warstwą zewnętrzną. Wzmocnienia na kolanach z ARMOR FLEXU wydłużają żywotność skafandra z jednoczesnym zachowaniem pełnej elastyczności FULL-STRETCH w chronionych miejscach.

Wykonany z elastycznego neoprenu S-FLEX FULL-STRETCH dla najwyższego komfortu i swobody ruchów

INNOWACJA - "S-FLEX" został stworzony z zastrzeżonej mieszanki neoprenu, która zapewnia najwyższy poziom elastyczności, co przekłada się na łatwe ubieranie i zdejmowanie skafandra, zwiększa komfort i swobodę ruchów, dodatkowo powleczony gładką warstwą zewnętrzną. Wzmocnienia na kolanach z ARMOR FLEXU wydłużają żywotność skafandra z jednoczesnym zachowaniem pełnej elastyczności FULL-STRETCH w chronionych miejscach.

SPECYFIKAJA TECHNICZNA:

·       Komfortowa anatomicznie wyprofilowana kryza szyjna z 2MM GLIDESKIN z zapięciem Velcro™, minimalizuje przedostawanie się wody w okolicach szyi/zamka, umożliwiając dzięki temu dłuższe nurkowanie

·       Bardzo długi, wytrzymały zamek na plecach dla łatwego ubierania i zdejmowania skafandra

·       Bezszwowe łączenia pod ramionami dla najwyższego komfortu

·       Anatomicznie dopasowany trójwymiarowy krój

Bare