• Obniżka

Scubapro EXODRY Damski

4 990,00 zł
4 491,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Biorąc pod uwagę jakość, właściwości, wydajność i cenę, żaden dostępny na rynku skafander nie jest porównywalny z EXODRY! Nurkowie, którzy doceniają opływowy krój i wolność ruchów skafandra mokrego, jednocześnie chcą mieć korzyści suchego skafandra powinni się zdecydować właśnie na EXODRY!

Rozmiar
Ilość
Dostępny na zamówienie

 

 

 

Suchy skafander Scubapro EXODRY 4.0 Damski

Ciepło, komfortowo i sucho pod wodą!

W temacie ochrony termicznej, neoprenowy suchy skafander EXODRY, łączy to co najlepsze: jego szczelne manszety i zamek umożliwiają suche nurkowanie a miękki i rozciągliwy neopren daje efekt przytulnego nurkowania jak w skafandrze z tkaniny! Dzięki szczególnym właściwościom termicznym neoprenu, EXODRY daje nam znaczące korzyści. Po pierwsze nie jest potrzebne zakładanie grubego ocieplacza, po drugie pozwala wybranie skafandra lepiej przylegającego, ponieważ neopren jest znacznie bardziej rozciągliwy niż Trilaminat. Daje to nam dużo większą swobodę ruchów a do tego jest bardziej opływowy, porównywalnie do skafandra mokrego.

EXODRY od Scubapro, jest wybitnym przykładem koncepcji nurkowania w suchym skafandrze z neoprenu. Jest wykonany z bardzo szczelnego neoprenu o grubości 4 mm, który jednocześnie jest miękki i rozciągliwy. Bardzo gęsty materiał zachowuje swoje właściwości izolacyjne także na większych głębokościach dlatego może on być używany z lub bez bielizny termoaktywnej. Posiada trwałe manszety lateksowe na rękawach i szyi a wzmocnione gumą buty neoprenowe zamykają dolną część skafandra dając doskonałą ochronę stóp. Lekki, odporny na słoną wodę zamek TiZip®  jest wyjątkowo mocny i szczelnie chroni skafander przed zalaniem. EXODRY wyposażony jest w wysokiej jakości zawory Si-Tech, kołnierz neoprenowy wokół manszety szyjnej oraz kaptur. Wytrzymałe wzmocnienia kolan dbają o dodatkową ochronę przez wytarciem. Uchwyty I-Grips na obu rękawach zabezpieczają instrumenty przed zsuwaniem a dużą kieszeń na prawej nodze zapewnia dużo miejsca na akcesoria.

Scubapro

Zobacz także