• Obniżka

Xdeep EX1

399,00 zł
359,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Klasyczna płetwa techniczna, w zupełnie nowej, zoptymalizowanej formie.

Rozmiar buta
Opcje
Ilość
Dostępne na zamówienie

 

 

 

Płetwy XDEEP EX1

Duży ciąg i doskonała zwrotność

Jak wszyscy wiemy, duży ciąg jest bardzo ważny. Lecz doskonała manewrowość jest równie istotna. Zwłaszcza, gdy nurkujesz w ciasnych przestrzeniach.

Pióro płetwy EX1 jest szersze i nieco krótsze, łącząc wysoką efektywność z dużą precyzją manewrowania, zaś dopasowany kalosz zapewnia wygodę i perfekcyjnie przenosi siłę ze stopy na płetwę.

Trzy sztywności płetwy. Wybierz najlepszą dla siebie.

Płetwy EX1 dostępne są w trzech stopniach sztywności. Sztywniejsza płetwa dla lepszej manewrowości w ciasnych przestrzeniach, czy też miększa, odpowiednia do relaksujących nurkowań rekreacyjnych? Wybierz tę, która będzie najlepiej dopasowana do Twojego stylu pływania i nurkowań, jakie realizujesz.

Kalosz dopasowany jak rękawiczka

Inżynierowie Xdeep, spędzili sporo czasu mierząc różne modele butów używanych zarówno z suchymi skafandrami, jak i z mokrymi piankami. W efekcie dopracowali wymiary i kształt kalosza by zapewnić maksymalną wygodę i zminimalizować luzy między butem a płetwą.

Doskonałe dopasowanie powoduje, że cała siła przekazywana jest efektywnie na pióro płetwy a każdy najdrobniejszy ruch stopy jest idealnie przenoszony, co w ogromnym stopniu poprawia manewrowość.

Dwufazowy wtrysk dla lepszego komfortu

By poprawić wygodę i precyzję manewrowania, przy produkcji płetwy zastosowana została zaawansowana dwufazową technika wtrysku. Górna część kalosza wykonana jest z miększego materiału, w odczuwalny sposób poprawiając ułożenie płetwy.

Zawsze ta sama sztywność. Niezależnie od temperatury.

Płetwy wykonane z klasycznej gumy mogą zmieniać swoje parametry w zależności od temperatury. W ciepłej wodzie będą miększe, a w zimnej sztywniejsze. To tak, jakbyś ciągle nurkował w innych płetwach. By tego uniknąć, płetwy EX1 zostały wykonane z zaawansowanego elastomeru, którego sztywność nie zmienia się nawet w skrajnych temperaturach. Dzięki temu zwrotność i ciąg zawsze są dokładnie takie same.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

WYMIARY

ROZMIAR L

ROZMIAR XL

Rozmiar kalosza

42-44

45-46

Wymiary zewnętrzne (płetwa wraz z kaloszem)

Szerokość: 240 mm

Wysokość: 85 mm

Długość: 490 mm

Szerokość: 240 mm

Wysokość: 85 mm

Długość: 515 mm

Waga na powierzchni (jedna płetwa)

1,30 kg

1,42 kg

Waga w wodzie (jedna płetwa)

0,24 kg

0,20 kg

Xdeep