• Obniżka

Scubapro EVERTECH DRY Damski

7 850,00 zł
7 065,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Wyjątkowy, innowacyjny skafander suchy, który dzięki oddychającemu trilaminatowi umożliwia odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się wody do środka. Skafander zapewnia komfort, ciepło i suchość w każdej sytuacji nurkowej.

Rozmiar
Rodzaj
Ilość
Dostępny na zamówienie

 

 

 

Suchy skafander Scubapro EVERTECH DRY BRETHABLE

Wyjątkowy, innowacyjny skafander suchy z Trimalinatu, wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań. Oddychający trilaminat umożliwia odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się wody do środka. Skafander zapewnia komfort, ciepło i suchość w każdej sytuacji nurkowej.

DOSTĘPNE ROZMIARY:

S, M, L/XL

 

DANE TECHNICZNE:

·       Materiał: oddychający trilaminat Nylon/PU/Nylon pozwala na odprowadzanie potu, jednocześnie zachowując wodoszczelność.

·       Konstrukcja: szyte a następnie podwójnie wodoszczelnie zabezpieczone szwy gwarantują niezawodność.

·       Zamek: ukośny, metalowy suchy zamek błyskawiczny Tip Zip Masterseal® z przodu, zapobiega przedostawaniu się wody i umożliwia łatwe, samodzielne zakładanie skafandra.

·       Uszczelnienia: system pierścieni uszczelniających Si-Tech na nadgarstkach i szyi pozwala na szybką wymianę uszkodzonych lateksowych manszet (system silikonowych pierścieni jest dostępny jako opcja).

·       Zawory: wysokiej jakości, wydajne zawory Si-Tech, zapewniają bezproblemowy przepływ powietrza.

·       Buty: komfortowe, pół-sztywne buty z uchwytem na płetwy i paskami na rzep, gwarantującymi lepsze dopasowanie i zabezpieczającymi przed dostawaniem się powietrza w okolice stóp, w czasie nurkowania głową w dół.

·       Akcesoria: 2 funkcjonalne kieszenie cargo na rzep z D-ringami, gumowymi pętlami, haczykiem do zamocowania kaptura. Uchwyty I-Safe na obu przedramionach zapewniający bezpieczne mocowanie instrumentów. System nowych niebieskich szelek.

·       W zestawie: anatomicznie ukształtowany kaptur, torba, wąż średniego ciśnienia, zestaw naprawczy.

Scubapro