Xdeep ZEOS 38

1 199,00 zł
Brutto

Niezależnie od tego, czy nurkujesz w zimnych wodach czy w tropikach, ZEOS jest idealnym i pewnym wyborem do nurkowania z pojedynczą butlą.

Długość inflatora
Ilość

 

 

 

XDEEP ZEOS Standard

 

Z POZORU KLASYCZNY A TAK NAPRAWDĘ ZDECYDOWANIE LEPSZY

Nawet sprawdzone konstrukcje można poprawić. Choć z pozoru podobny do innych klasycznych skrzydeł, dzięki dopracowanej konstrukcji jest bardziej stabilny i komfortowy.

Dodaj do tego najlepsze dostępne materiały i ściśle kontrolowaną produkcję w Europie. To właśnie ZEOS.

 

OPARTY NA KLASYCE. ZAPROJEKTOWANY NA NOWO.

Niezależnie od tego, czy nurkujesz w zimnych wodach czy w tropikach, ZEOS jest idealnym i pewnym wyborem do nurkowania z pojedynczą butlą. Jego dopracowana geometria sprawia, że jest on bardziej stabilny i komfortowy, niezależnie od warunków.

 

IDEALNY TRYM PODCZAS CAŁEGO NURKOWANIA

Kształt worka ma decydujący wpływ na trym i stabilność pod wodą. Analizując klasyczne konstrukcje oraz usuwając ich wady, zaprojektowaliśmy geometrię worka ZEOS od zera.

Efekt? Środek wyporu worka ZEOS idealnie pokrywa się ze środkiem ciężkości gazu w butli. Dzięki temu przyjęcie właściwej pozycji jest dużo prostsze i szybsze, a trym pozostaje niezmienny niezależnie od stopnia napełnienia worka.

 

BEZ KOMPROMISÓW, ZARÓWNO POD WODĄ JAK I NA POWIERZCHNI

ZEOS został tak skonstruowany, by po wynurzeniu jak największa część skrzydła zostawała pod wodą. To oznacza, że większa wyporność worka jest używana do utrzymywania Cię jak najwyżej ponad powierzchnią.

W ten sposób ZEOS gwarantuje Ci komfortową i bezpieczną pozycję po wynurzeniu, nawet podczas dużej fali na morzu.

OPTYMALNA DLACIEBIE DŁUGOŚĆ INFLATORA

Komfort obsługi inflatora zależy od dopasowania jego długości do Twoich indywidualnych potrzeb. Zbyt długi lub zbyt krótki inflator może spowodować, że nawet najlepsze skrzydło będzie trudne w obsłudze. Inflator odpowiedniej długości zapewni wygodne i bezstresowe nurkowanie.

Zamawiając skrzydło ZEOS, możesz wybierać spośród trzech długości inflatorów: 14", 16" lub 19". Odpowiedni wybór daje Ci pewność, że zestaw będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, a każde nurkowanie będzie przyjemne i bezpieczne.

Xdeep
1 Przedmioty