• Obniżka

Scubapro MK11/ C370+ R095 Octo+ Manometr

1 900,00 zł
1 710,00 zł Zniżka 10%
Brutto

To doskonały wybór dla nurków rekreacyjnych, chcących korzystać z zalet pierwszego stopnia membranowego w ciepłych i umiarkowanych wodach. W połączeniu ze zwartą i lekką konstrukcją MK11, czyni ten zestaw idealnym towarzyszem podróży.

Ilość

 

 

 

1. stopień MK11:

·        Optymalizacja pracy drugiego stopnia dzięki odciążonemu zaworowi, który umożliwia swobodne oddychanie przy każdym ciśnieniu butli i każdej głębokości.

·        Dwa porty wysokiego ciśnienia pozwalają na indywidualny montaż pierwszego stopnia.

·        MK11 posiada 4 porty LP, w tym 2 porty HF (High Flow) czyli porty posiadające 15% większą wydajność niż porty konwencjonalne.

·        SCUBAPRO MK17 dostępny jest w wersji 300 bar DIN.

·        Regulowane ciśnienie średnie - szybka i dokładna regulacja średniego ciśnienia z zewnątrz, bez konieczności demontażu pierwszego stopnia.

2. Stopień C370

Innowacyjny zawór Optimal Flow Design (OFD) zmniejsza opory wdechu i zapewnia w porównaniu do standardowego zaworu  Downstream niższą pracę oddechową.  Napływający strumień powietrza przepływa nad tłoczkiem zaworu i niweluje zawirowania na sprężynie, umożliwiając optymalny przepływ powietrza. Prowadzenie dźwigni znajduje się w środku tłoczka i daje optymalne wymagania dla nurkowania w zimnych wodach. Skok tłoczka wynosi do 3,5 mm i gwarantuje optymalne dostarczanie powietrza. Forma membrany wdechowej została specjalnie dopasowana do większego skoku grzybka zaworu. Osiągnięto perfekcyjne funkcjonowanie efektu Venturiego.

 

·        Technologia High Performance

·        Zawór OFD (Optimal Flow Design) obniża opory wdechu

·        Wydajność przy 200bar: 1550 l/m / 55 SCFM

·        Regulowane opory oddechowe

·        Ustawialne pokrętło Dive/Predive

·        Kompaktowy Design z chromowanymi aplikacjami

·        Polepszane wartości wydechu

·        Nowy adapter przegubowy

R095 OCTOPUS

R095 jest konsekwentnym rozwojem legendarnego R190 i startuje w nowej szacie i z ulepszonymi parametrami przepływu powietrza.

Automaty R-Serii reprezentują systemy dla nurkowań sportowych i rekreacyjnych i cenione są w szczególności za ich legendarną pewność, wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Scubapro
1 Przedmiot