Dostawa i zwroty

Dostawa produktów

Paczki z zamówieniem są przygotowywane przez naszych pracowników w zależności od dostępności towaru (jeżeli nie jesteś pewien co do dostępności, zadaj nam pytanie mailowo). Wysyłka następuje po otrzymaniu wpłaty, do godziny 14:00 w dniu zamówienia lub na dzień następny w przypadku zamówienia po godzinie 14:00. Zamówienia wysyłane są kurierem DPD z potwierdzeniem mailowym i możliwością śledzenia przesyłki.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne oraz koszty wysyłki. Opłaty za obsługę są stałe, a opłaty za przewóz różnią się w zależności od całkowitej wagi lub wymiarów przesyłki. Zamówienia zgrupowane razem będą wysyłane jedną paczką. Wszystkie przesyłki są bardzo dobrze zabezpieczone, w szczególności przesyłki w których znajdują się delikatne przedmioty. Pudełka mają zawsze większy rozmiar niż zamówiony produkt dzięki czemu mamy możliwość dobrego zabezpieczenia Twojego sprzętu. 

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej kwoty zamówienia. 

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych dla towarów znajdujących się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

W przypadku odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym, Klient otrzyma wiadomość e-mail z informacją, że zakupiony towar jest gotowy do odbioru.

Odbiór towaru w sklepie stacjonarnym jedynie po wcześniejszym złożeniu zamówienia w sklepie internetowym.

Reklamacje i zwroty

W celu złożenia reklamacji, proszę postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Formularz reklamacji
  Wypełnij FORMULARZ REKLAMACJI i dołącz go do przesyłki.

 2. Odesłanie produktu
  Produkt wraz ze wszystkimi akcesoriami prosimy przygotować do wysyłki i wysłać wraz z dokumentem potwierdzającym zakup (paragon, faktura VAT)

 3. Wysyłka
  Reklamowany towar należy wysłać na adres:

  Sklep nurkowy NAUTICA
  ul.Toruńska 5
  30-056, Kraków

  Z dopiskiem: REKLAMACJA TOWARU

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas towar, proszę wypełnić potrzebny FORMULARZ OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY i wysłać go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem, wszystkimi dołączonymi akcesoriami oraz paragonem lub fakturą VAT 

Adres wysyłki:

Sklep nurkowy NAUTICA
ul.Toruńska 5
30-056, Kraków

Z dopiskiem: ZWROT TOWARU