• Obniżka

Scubapro HYDROS PRO Męski

4 280,00 zł
3 852,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Jacket nurkowy Scubapro HYDROS PRO wykonany został z rewolucyjnego, plastycznego materiału Monprene®! Regulacja dopasowania i wiele punktów mocowania tworzą w połączeniu najwygodniejszy i najefektywniej konfigurowalny jacket z dotychczas dostępnych. Zdobywca nagrody 2016 Red Dot, za design produktu!

Standardowo jacket jest w kolorze czarnym, kolorowe nakładki są za dodatkową opłatą.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj
Ilość

 

 

 

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY JEDNEGO, ZMIENIA WSZYSTKO

Jacket HYDROS PRO to prawdziwy przełom w zapewnianiu wygody i komfortu podczas nurkowania. Wykonany został z rewolucyjnego, plastycznego materiału Monprene®! Regulacja dopasowania i wiele punktów mocowania tworzą w połączeniu najwygodniejszy i najefektywniej konfigurowalny jacket z dotychczas dostępnych. Zdobywca nagrody 2016 Red Dot, za design produktu, HYDROS PRO to niewiarygodny wyczyn inżynierii SCUBAPRO stworzony dla każdego kto uwielbia nurkować.

Hydros Pro w zestawie posiada wymienne pasy oraz plecak, w którym zmieści się cały zestaw i nie tylko! Całość zestawu sprawia, że HYDROS PRO jest idealny w transporcie jak i użytkowaniu w każdym miejscu nurkowym na świecie.

Zalety produktu:

Wytrzymałość
Materiał Monprene® to wyjątkowa wytrzymałość ale również odporność na promieniowanie UV, środki chemiczne czy otarcia. Modułowa budowa sprawia, że nawet najmniejsze naprawy to pestka. HYDROS PRO to jacket na całe życie!

Perfekcyjne dopasowanie
Jacket HYDROS PRO dopasowuje się do twojej indywidualnej sylwetki. Wyposażony w specjalny żel (body grip) zapewnia niezwykły komfort i stabilność. Dzięki praktycznie neutralnej pływalności jakcetu, nurek potrzebuje mniej ołowiu, a komora powietrzna na plecach i inteligentny system przemieszczania powietrza sprawia, że można nurkować w dowolnej pozycji.

Jacket typu 2-w-1
HYDROS PRO posiada w zestawie pasy Trav-Tek oraz w pełni zintegrowany system balastowy. Wystarczy kilka szybkich przepięć klamerek i w prosty sposób zmieniamy HYDROS PRO z jacketu ze zintegrowanym systemem balastowym w lekki, podróżny jacket z noszakiem. Teraz wystarczy ci już tylko jeden jacket na podróż i do nurkowań lokalnych.

Dostosowanie i akcesoria
Teraz możesz w łatwy sposób konfigurować system balastowy, bungees, D-ringi oraz inne akcesoria tak, aby idealnie dopasować HYDROS PRO do siebie. Dzięki czemu jesteś w stanie szybko zmienić konfigurację, w zależności od warunków i miejsca nurkowego.

Przyjazny w podróży
Lekki, kompaktowy jacket, który spakujesz do dołączonego do zestawu plecaka i zabierzesz gdziekolwiek potrzebujesz. Jacket HYDROS PRO to idealny kompan podróży. 

Nurkuj w kolorze
HYDROS PRO dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Specjalne dopasowanie dla kobiet
Scubapro wyszło naprzeciw potrzebom nurkujących kobiet i w wersji damskiej zastosowało krótszy wąż inflatora, mniejsze komory powietrzne czy wyprofilowane pasy ramienne, które gwarantują idealne dopasowanie.

Scubapro

Zobacz także