• Obniżka

Tusa FREEDOM HD M-1001

269,00 zł
241,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Niesamowita maska z dużym szkłem zapewniającym maksymalne pole widzenia przy minimalnej objętości.

Kolor
Ilość

 

 

 

MASKA FREEDOM HD 1001

·       Niesamowicie szerokie pole widzenia

·       System zapięć 180 i ruchomych klamer

·       Maksymalne pole widzenia przy minimalnej objętości

·       Pięciostopniowa regulacja kąta paska

·       1-szybowa maska z metalowymi elementami

·       Ultra płaska ramka z szerokim polem widzenia

·       Technologia Freedom

·       Pasek 3-D

·       Panoramiczny widok

·       Zaokrąglone krawędzie kołnierza maski

·       Kolor silikonu: Czarny, Transparentny

·       Kolor ramki: Czarny, Niebieski, Brązowy, Żółty, Bordowy

FREEDOM

Technologia Freedom to zestaw rewolucyjnych cech, dzięki którym maska oferuje doskonałe dopasowanie i komfort użytkowania. Maski modelu Freedom, wyposażone zostały w nową technologię silikonu o zróżnicowanej grubości oraz o wyprofilowanych i wydłużonych krawędziach, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie.

PASEK 3D

Pasek został tak zaprojektowany, aby doskonale przylegać, niezależnie od budowy anatomicznej głowy. To unikalne rozwiązanie powoduje, że pasek maski zawsze jest na odpowiednim miejscu.

SYSTEM MOCOWANIA KLAMRY PASKA

Ten unikalny, szybki system regulacji paska został zaprojektowany, aby można klamrę przymocować bezpośrednio do kołnierza maski, a nie jak w tradycyjnych konstrukcjach do ramki. Dzięki temu uzyskano bardzo lekką klamrę.

ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE KOŁNIERZA MASKI

Dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi kołnierza maski uzyskano niespotykany komfort i dopasowanie do praktycznie każdej twarzy. Dodatkowo zminimalizowano ucisk powodowany przez ciśnienie wody. Zaokrąglone krawędzie nie powodują odcisku maski na twarzy

SYSTEM RUCHOMYCH KLAMER

Klamry obracają się w zakresie 180stopni pozwala to na komfortowe dopasowanie maski uwzględniając różne rozmiary głowy. Ponadto ruchome klamry umożliwiają złożenie maski do niewielkich rozmiarów.

PANORAMICZNY WIDOK

Maksymalnie duże pole widzenia uzyskano dzięki zaprojektowaniu jak najmniejszej ramki maski. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej powiększyć pole widzenia zastosowano tylko jedną szybę. Dzięki temu, uzyskano pole widzenia porównywalnie duże jak w maskach trój- lub czteroszybowych.

5 STOPNI REGULACJI PASKA

Zastosowano specjalny rodzaj klamerek mocujących pasek maski. Można ustawić pięć pozycji paska. Zmieniane kątów ustawienia paska umożliwia minimalne wyrównanie ciśnienia po prawej, lewej, górnej i dolnej części twarzy.

KOLORYSTYKA:

Tusa
2 Przedmioty