• Obniżka

Apeks DS4/ ATX 40+ ATX 40 Octopus

2 382,00 zł
2 143,80 zł Zniżka 10%
Brutto

Gładki, spokojny oddech, który zapewnia nam ten zestaw, z pewnością zwiększy przyjemność z nurkowania. Nadaje się do stosowania w zimnej wodzie dzięki suchej komorze pierwszego stopnia i wymiennikiem ciepła na drugim stopniu.

Ilość

 

 

 

APEKS DS4/ ATX40 + Octopus ATX40

Zanim pojawiła się seria regulatorów XTX, modele ATX rządziły pod wodą. Model ATX jest nadal dostępny do dziś i oferuje w pełni zbilansowany pierwszy i drugi stopień przystosowany do zimnej wody (może być stosowany we wszystkich temperaturach, w tym poniżej 10 C0). Ten wysoce wydajny automat może pochwalić się zbalansowanym pierwszym stopniem połączonym z pneumatycznie zrównoważonym drugim stopniem. Gładki, spokojny oddech, który zapewnia nam ten zestaw, z pewnością zwiększy przyjemność z nurkowania. Nadaje się do stosowania w zimnej wodzie dzięki suchej komorze pierwszego stopnia i wymiennikiem ciepła na drugim stopniu. Kompatybilny z nitroxem do 40% od ​​razu po wyjęciu z pudełka.

PIERWSZY STOPIEŃ:

·       Wyjątkowa, wyważona konstrukcja membrany - gdy nurek zejdzie, funkcja nadmiernego wyważenia umożliwia wzrost ciśnienia gazu średniociśnieniowego w wężu szybciej niż w otoczeniu. Zapewnia to doskonałą wydajność na głębokości.

·       Dostępne są 1 port HP i 4 porty LP.

·       Odizolowany od środowiska zewnętrznego, system zamkniętej komory utrzymuje główną komorę sprężyny suchą, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się lodu i dostawanie się mułu i zanieczyszczeń do środka.

DRUGI STOPIEŃ, OCTOPUS:

·       Pneumatycznie wyważony drugi stopień zapewnia płynne i łatwe oddychanie.

·       Duży przycisk bypassu jest łatwy w obsłudze nawet w grubych rękawicach.

·       Zintegrowane sterowanie dźwignią Venturiego zapewnia zwiększenie wydajności na głębokości, jednocześnie zapobiegając niepożądanemu swobodnemu przepływowi na powierzchni.

·       Niezwykle wydajny zawór wydechowy poprawia wydajność oddechową drugiego stopnia.

·       Ustnik Comfo-bite ™ praktycznie eliminuje zmęczenie szczękI.

·       Wymiennik ciepła, który otacza mechanizm zaworu, rozprasza zimno spowodowane rozszerzaniem się gazu przy pobieraniu ciepła z otaczającej wody.

·       Kompaktowy, zintegrowany trójnik wydechowy.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

·       Typ połączenia: DIN

·       Typ pierwszego stopnia: membranowy, sucha komora główna

·       Liczba portów HP 1

·       Liczba portów LP 4

·       Materiał: Chromowany mosiądz

·       Typ drugiego stopnia: wyważony pneumatycznie

·       Zintegrowana dźwignia Venturiego

·       Ustnik Comfo-bite™

·       Wymiennik ciepła dla odporności na zamarzanie

·       Kompatybilny z Nitrox do 40% O2 po wyjęciu z pudełka

·       Waga 990g

Apeks
2 Przedmioty