• Obniżka

XDEEP NX ZEN Deluxe

2 588,00 zł
2 329,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Skrzydło XDEEP ZEN to lekki zestaw do pojedynczej butli dla wymagających

Płyta
Długość inflatora
Rozmiar płyty
Ilość

 

 

 

XDEEP NX ZEN Deluxe

WYTRZYMAŁY, LEKKI, PERFEKCYJNY. GOTOWY NA WYZWANIA!

Każdy z nas nurkuje z innych powodów, lecz niezależnie czy nurkujesz w zimnych polskich jeziorach, czy na wrakach Egiptu, Twój sprzęt musi sprostać wymaganiom, jakie mu stawiasz. W skrzydle ZEN połączyliśmy przełomowy design, z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi, by stworzyć zestaw gotowy na wszelkie wyzwania.

 

POPRAWILIŚMY JEDYNIE... KAŻDY ELEMENT

Gdy spojrzysz wstecz, zobaczysz, że skrzydła prawie nie zmieniły się od 20 lat. Wszystkie są podobne: taka sama płyta i niemal identyczny worek.

Uznaliśmy, że pora to zmienić. Przeanalizowaliśmy bardzo dokładnie konstrukcję klasycznego worka z płytą zastanawiając się, co można poprawić, a co działa idealnie. I następnie poprawiliśmy... wszystko.

ZEN to wciąż skrzydło z płytą, bez zbędnych udziwnień, jednak pełne radykalnych rozwiązań zapewniających większą wygodę i bezpieczeństwo zarówno pod wodą, jak i na powierzchni.

 

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Z NURKOWANIA. CZYSTY ZEN.

Zen oznacza kontemplację, kontrolę i spokój. Czyli dokładnie to, czego większość z nas szuka pod wodą.

Dążyliśmy do tego, by nasz nowy zestaw był właśnie taki. ZEN doskonale reaguje na to, co robisz i daje poczucie pełnej kontroli. Dzięki idealnie wykreślonemu obrysowi zapewnia niezwykłą stabilność i łatwość osiągnięcia perfekcyjnego trymu.

 

TAK SAMO DOSKONAŁY NA POWIERZCHNI

Perfekcyjne skrzydło musi świetnie działać nie tylko pod wodą, lecz również na powierzchni. Specjalnie opracowany kształt skrzydła ZEN, pas kroczny rozkładający równomiernie obciążenie i płyta dająca dobre podparcie powodują, że zestaw utrzymuje Cię wysoko na powierzchni i nawet długie czekanie na łódź jest przyjemne.

 

DOPASOWANE DO CIEBIE

Uprząż skrzydła ZEN to rewolucyjna konstrukcja, która pozwala na niezwykle komfortowe dopasowanie. Dodatkowo płyta jest do wyboru w dwóch wielkościach: S i L. Mała płyta dedykowana jest dla osób o wzroście poniżej 175 cm a duża dla osób o wzroście powyżej 175 cm. Sam wybierz płytę dopasowaną do siebie!

Zestaw do pojedynczej butli ZEN zawiera:

·       Worek ZEN

·       Uprząż NX Series Deluxe w wersji z klamrami QR do szybkiej regulacji

·       Adapter pojedynczej butli

·       Wąż do podłączenia inflatora

·       Pasy do mocowania pojedynczej butli (2 szt)

      ·       Wyściółki pasów naramiennych

·       Podręcznik użytkownika

Zestaw nie posiada kieszeni balastowych i kieszeni trymujących. Jeżeli chcesz dokupić kieszenie, kliknij w linki poniżej:

KIESZENIE BALASTOWE

KIESZENIE TRYMUJĄCE

Skonfiguruj swój własny zestaw, przygotowany specjalnie pod Twoje preferencje!

Wejdź na stronę https://tuneup.xdeep.pl i prześlij nam na maila formularz zamówienia.

Xdeep

Zobacz także